Наші новини

2-3 листопада проходив захід Синхро Простір: smart cities in Ukraine

IoT Ukraine – срібний спонсор заходу Синхро Простір: smart cities in Ukraine

Висловлюємо подяку компанії IOT Ukraine за сприяння у підготовці та проведенні заходів Синхро Простір та співпрацю в напрямку розвитку розумних міст в Україні. В цьому році ми підписали договір про партнерство, який свідчить про намір спільно впливати на розвиток національної екосистеми Інтернету Речей, як загального базису створення розумних міст та Розумного суспільства.

IoT Ukraine – це перший в Україні національний оператор спеціалізованої мережі для “інтернету речей”, побудованої на основі стандарту LoRaWAN.

Стандарт LoRaWAN створений спеціально для бездротової побудови телеметричних мереж. Він забезпечує передачу невеликих за обсягом даних на значні відстані. Завдяки цьому проекту, Україна вже за рік може скоротити істотне відставання в розвитку технології Інтернету речей і стати одним з найбільших інкубаторів по розробкам програмних продуктів, обладнання та нових рішень, як для внутрішнього ринку, так для ринків усього світу.

Приєднуйтеся до Синхро Простір! Бо з нами ті, хто створює міста майбутнього

Схожі новини
image description
Новини галузі

Пристрої Semtech LoRa® зберігають століття історії мистецтва й культури

11 Листопада
Докладніше
image description
Новини галузі

Semtech приєднується до CABA для просування рішень на базі LoRa® в розумних будинках і будівлях

11 Листопада
Докладніше
image description
Новини IOT UKRAINE

Під час вчорашнього офіційного візиту президента України Володимира Зеленського, український і естонський оператори республіканських мереж інтернету речей - IoT Ukraine і Levikom Eesti - підписали ...

29 Листопада
Докладніше