Наші новини

CleverFarm Чехія - батьківщина розумного сільського господарства в Україні

На початку 2019 року чеська компанія CleverFarm звернулася з проханням про співпрацю від представників великого сільськогосподарського підприємства з міжнародним охопленням. Українська компанія Agromino є одним з провідних гравців в Україні, Росії та Естонії, з загальною площею понад 50 000 га. Agromino застосовує свій великий досвід в областях сільськогосподарської діяльності, особливо в області покупки і експлуатації землі, виробництва і зберігання сільськогосподарських культур, маркетингу та торгівлі.

Для першої частини проекту були обрані два сільськогосподарських району загальною площею понад 20 000 га в околицях Білої Церкви і Харкова

Завдяки відмінному співпраці Agromino, яка знає місцевий ринок і проявляє величезний інтерес до безперебійного функціонування системи, нам вдалося знайти місцевого партнера IoTukraine, який взяв на себе управління технологією. Вибрані території потрібно було почати покривати сигналом, в той час як CleverFarm працював над пошуком своїх систем, щоб їх можна було без проблем використовувати в Україні.

Першою площею 1800 га для установки датчиків була Біла Церква.

Джерело:https://www.agris.cz/

Схожі новини
image description
Новини галузі

Пристрої Semtech LoRa® зберігають століття історії мистецтва й культури

11 Листопада
Докладніше
image description
Новини галузі

Semtech приєднується до CABA для просування рішень на базі LoRa® в розумних будинках і будівлях

11 Листопада
Докладніше
image description
Новини IOT UKRAINE

2-3 листопада проходив захід Синхро Простір: smart cities in Ukraine

11 Листопада
Докладніше