Наші новини

Semtech приєднується до CABA для вдосконалення рішень на основі LoRa® у розумних будинках та будинках

 Технологія LoRa створює рішення IoT, які допомагають зменшити витрати від використання приладу до моніторингу на вулиці.

Корпорація Semtech оголосила, що приєдналася до Асоціації автоматизованих будівель Continental (CABA), міжнародної асоціації некомерційної галузі для просування технологій розумного будинку та будівництва. Приєднавшись до асоціації, Semtech впроваджує свою перевірену технологію пристроїв LoRa® для Інтернету речей (IoT) до широкого спектру технологій розумного дому та будівництва CABA.

“Наша місія полягає в тому, щоб дати можливість організаціям та особам приймати розумніші рішення щодо інтеграції технологій у будинки та будівлі”, – сказав Рональд Дж. Циммер, президент і генеральний директор CABA. «Технологія LoRa Semtech дозволяє спростити розгортання та прискорення на ринку пристроїв IoT. Приєднавшись до CABA, Semtech тепер отримає більший доступ до членів розумного будинку та створення екосистеми для співпраці та розповсюдження рішень на основі LoRa у цій вертикалі. “Організація із понад 380 компаній та понад 27 000 професіоналів галузі, CABA спеціалізується на проектування, виготовлення, встановлення та продаж товарів для дому та автоматизації будівель. CABA допомагає членам збільшити частку ринку, надаючи відповідні продукти та послуги, такі як можливості мереж, багатопрофільне партнерство та стратегічні альянси між членами CABA та зовнішніми зацікавленими сторонами. Статистика прогнозує, що лише в США ринок розумних будинків до 2020 року буде коштувати приблизно 40 мільярдів доларів.

Однак економічний вплив IoT на фабрики, роздрібні налаштування, робочі місця, офіси та будинки до 2025 року може скласти 6,3 трильйонів доларів. На додаток до обладнання в комерційних, роздрібних та промислових будівлях, IoT матиме істотний вплив на програмне забезпечення, програми та послуги для управління будівлями.

Технологія LoRa Semtech унікально обладнана для вирішення завдань розумного будинку та створення додатків. Датчики та шлюзи на основі LoRa швидко розгортаються в будівлі з мінімальною додатковою інфраструктурою, наприклад електропроводкою. Рішення на основі LoRa масштабуються за кількістю пристроїв і можуть підключати хмарочоси та великі кампуси, а також будинки для односемейних будинків. Ці пристрої забезпечують підключення для моніторингу даних у режимі реального часу від відключення води до зовнішнього контролю та моніторингу.

“Технологія LoRa Semtech дозволяє інноваційним рішенням, які легко розгорнути і масштабувати за кількістю датчиків, щоб з’єднати навіть найбільші, найскладніші випадки використання”, – заявив Байрон Беміллер, директор з управління продуктами групи бездротових і чутливих продуктів Semtech.

Більш детально: https://: https://iotbusinessnews.com

Схожі новини
image description
Новини галузі

Пристрої Semtech LoRa® зберігають століття історії мистецтва й культури

11 Листопада
Докладніше
image description
Новини IOT UKRAINE

2-3 листопада проходив захід Синхро Простір: smart cities in Ukraine

11 Листопада
Докладніше
image description
Новини IOT UKRAINE

Під час вчорашнього офіційного візиту президента України Володимира Зеленського, український і естонський оператори республіканських мереж інтернету речей - IoT Ukraine і Levikom Eesti - підписали ...

29 Листопада
Докладніше