Наші новини

Пристрої Semtech LoRa® зберігають століття історії мистецтва й культури

Завдяки ефективному моніторингу стану мистецтва рішення Conserv на основі LoRa економить музею та виставкам тисячі доларів.

Корпорація Semtech оголосила, що Conserv, провідний постачальник рішень Internet of Things (IoT) для мистецьких і музейних додатків, розробив розумне рішення щодо збереження мистецтва, засноване на пристроях LoRa® Semtech та протоколі LoRaWAN® Semtech

Датчики з підтримкою LoRa від Conserv використовують можливості малої потужності, щоб забезпечити консерваторам точні, ефективні та прості показники охорони здоров’я в режимі реального часу.

Розумні рішення щодо збереження Conserv складаються з датчиків IoT з підтримкою LoRa, шлюзу на основі LoRaWAN та хмарної системи моніторингу даних. Музеї та колекції використовують датчики для вимірювання загальних факторів, що впливають на здоров’я мистецтва, таких як вологість, температура, світло і вібрація. Датчики повідомляють точні дані в режимі реального часу з постійними інтервалами і пропонують термін служби акумулятора до 30 місяців. Консерв виявив, що після розробки рішення, заснованого на LoRa, більшість музеїв та колекцій економили тисячі доларів на рік.

Більш детально: https://iotbusinessnews.com

Схожі новини
image description
Новини галузі

Semtech приєднується до CABA для просування рішень на базі LoRa® в розумних будинках і будівлях

11 Листопада
Докладніше
image description
Новини IOT UKRAINE

2-3 листопада проходив захід Синхро Простір: smart cities in Ukraine

11 Листопада
Докладніше
image description
Новини IOT UKRAINE

Під час вчорашнього офіційного візиту президента України Володимира Зеленського, український і естонський оператори республіканських мереж інтернету речей - IoT Ukraine і Levikom Eesti - підписали ...

29 Листопада
Докладніше