Наші проекти

Smart Agriculture (Розумне сільське господарство)

У стислі терміни була розгорнута мережа LoRaWAN для організації розумного землеробства на полях Agromino.

На першому етапі Агро проекту були обрані два сільськогосподарських райони загальною площею понад 20 000 га в околицях Білої Церкви та Харкова.

На полях Agromino спільно з партнерами CleverFarm і ELKO EP було встановлено і включено в мережу IoT Ukraine – 48 датчиків ELKO EP. Які дозволяють збирати дані від метеостанцій – вимір температури, вологості повітря і грунту, напрямок і сила вітру.

На додаток до звичайних датчиків також встановлювалася система для точного землеробства на обраних ділянках, щоб оцінити потенціал врожайності.

На мережі IoT Ukraine компанія CleverFarm пропонує простий додаток, який збирає дані для фермерів від метеостанцій, інтелектуальних датчиків і інших продуктів IoT. Надані послуги також включають в себе супутникову зйомку місцевості, а також передові аналітичні та прогнозні інструменти. Завдяки їм фермери постійно і своєчасно інформуються про все, що відбувається в контрольованих місцях (на полях або сховищах). Фермери можуть оперативно реагувати на потенційну проблему, пов’язану з посухою, відхиленням параметрів вологості або підвищення температури – і все це без необхідності постійно обходити великі площі і “вручну” перевіряти зберігання продуктів.

Інші проекти
image description

Розумні вуличні світильники (Smart steet Lights )

Докладніше
image description

Smart Metering (Розумний облік Кіровоградгаз)

Докладніше
image description

Smart Metering (Розумний облік комунальних приладів Луцькводоканал )

Докладніше
image description

Smart Metering (Розумний облік комунальних приладів Водоканал Петропавлівський)

Докладніше
image description

Smart Metering (Розумний облік комунальних приладів Львівобленерго)

Докладніше
image description

Smart Environment (Моніторинг якості повітря)

Докладніше