Наші проекти

Smart Metering (Розумний облік комунальних приладів Водоканал Петропавлівський)

Розгорнуто мережу LoRaWAN для організації дистанційної передачі даних з приладів обліку води в Петропавлівська Борщагівка Київської області.

Водоканал Петропавлівський спільно з інтегратором IoT Solutions почав установку і включення в національного оператора мережі LoRaWAN IoT Ukraine сенсорів виробництва OrionM2M. Рішення Інтернету Речей на технології LoRaWAN дозволяє збирати і архівувати дані зі свердловин, загальнобудинкових і квартирних приладів обліку води. За допомогою встановлених LoRaWAN пристроїв тепер можна автоматично регулювати тиск в мережах, знімати показники витрати води, здійснювати облік і контролювати роботу приладів.

Впроваджена система дає можливість в будь-який проміжок часу отримати точні дані по витраті води. Завдяки цьому підприємство може також зауважити реальні, а не теоретичні, дані про розкрадання води, ітд.

Надалі, можна буде проводити аналіз отриманих даних, ефективніше здійснювати контроль споживання води, зменшити виробничі втрати.

Спільний проект Водоканалу Петропавлівський, національного оператора LoRaWAN мережі – IoT Ukraine і інтегратора Інтернету речей – компанії IoT Solutions продовжує масштабуватися.

Інші проекти
image description

Розумні вуличні світильники (Smart steet Lights )

Докладніше
image description

Smart Agriculture (Розумне сільське господарство)

Докладніше
image description

Smart Metering (Розумний облік Кіровоградгаз)

Докладніше
image description

Smart Metering (Розумний облік комунальних приладів Луцькводоканал )

Докладніше
image description

Smart Metering (Розумний облік комунальних приладів Львівобленерго)

Докладніше
image description

Smart Environment (Моніторинг якості повітря)

Докладніше